Projekty

Projekty

Architektura

Projektuję budynki szyte na miarę. Są one unikalne pod względem formy i funkcji ponieważ za każdym razem stanowią sumę odzwierciedlenia marzeń oraz celów biznesowych moich Klientów.
Prowadzę Cię za rękę przez cały proces realizacji wymarzonego domu, obiektu biurowego, zakładu produkcyjnego, budynku użyteczności publicznej.
Pomagam w wyborze optymalnej działki, badam jej przydatność dla celów Twoichi Twojej firmy, uzyskuję decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla planowanego obiektu.
Współtworzę z Tobą program funkcjonalny wymarzonego domu dla Twojej rodziny.
Wykonuję projekty koncepcyjne, wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, dokumentację kosztorysową.
Jako pełnomocnik pilotuję za moich Klientów wszystkie procedury administracyjne, a w trakcie realizacji inwestycji wykonuję nadzory autorskie.

Architektura wnętrz

W mojej opinii dobry projekt wnętrz to nie tylko ładna wizualizacja, ale również nadana wnętrzu niepowtarzalna osobowość, która razem ze sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi oraz dopracowanymi detalami tworzy to coś, co sprawia, że wnętrze staje się na lata idealnie dopasowanym centrum życia Twojego i Twojej rodziny oraz luksusowym otoczeniem dla Twojego biznesu.
Preferuję ponadczasowe formy, które opierają się przemijającym modom i kopiowanym wszędzie trendom, doceniam elegancki minimalizm w oprawie szlachetnych materiałów.
Zapewniam moim Klientom profesjonalną obsługę na każdym etapie projektowania wnętrz. Począwszy od mojej autorskiej wizji opartej o Twoje preferencje i marzenia, poprzez wizualizacje, które obrazują proporcje wnętrza i sposób, w jaki potraktowałam przestrzeń, sporządzenie projektu wykonawczego wnętrz wraz z wytycznymi dla branż instalacyjnych, zestawieniami okładzin, wyposażenia i opraw oświetleniowych, aż po uczestniczenie w zakupach oraz pomoc w wyborze i nadzór nad ekipą wykonawczą.
Posiadam sprawdzone grono współpracujących ze mną wykonawców, dzięki którym jestem w stanie urzeczywistniać nasze wizje, dbając jednocześnie o zachowanie wierności projektowi, doskonałej jakości i założonych przez Ciebie ram finansowych. Sprawia mi wielką radość projektowanie autorskich mebli i oświetlenia.
Jestem architektem z uprawnieniami budowlanymi, więc przestawienie ścian,
czy wyburzenia nie stanowią dla mnie problemu.

Obiekty zabytkowe

Mam duże doświadczenie w pracy przy budynkach zabytkowych: zarówno tych umieszczonych w gminnej ewidencji zabytków, chronionych zapisami w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jak i tych, które są wpisane do rejestru.
Dostarczam moim Inwestorom komplet uzgodnień wymaganych do rozpoczęcia prac przy obiekcie zabytkowym.
Ściśle współpracuję z osobami uprawnionymi do pracy i nadzorowania robót przy zabytkach rejestrowych.
Zdaję sobie sprawę, że przywrócenie dawnej świetności lub przystosowanie starszych budynków do nowej funkcji jest zadaniem nie tylko niełatwym z punktu widzenia obowiązujących rygorystycznych przepisów ale przede wszystkim bardzo obciążającym finansowo.
Dlatego wspomagam moich klientów w uzyskaniu różnych form  finansowego wsparcia w postaci dotacji i refundacji renowacji i remontów obiektów zabytkowych, a posiadana przeze mnie wiedza i doświadczenie pozwala w pełni na przywrócenie zabytkom ich dawnej świetności tak, by mogły służyć kolejnym pokoleniom.

Wszystkie
Architektura wnętrz
Architektura
Obiekty zabytkowe